oir banner

بهشید عمرانی

مهندس بهشید عمرانی

مسئول دفتر ارتباط علمي دانشگاه و جامعه

تلفن تماس : 8802402

behshid_omrani@yahoo.com

 

 

مهندس بهشيد عمراني داراي مدرك كارشناسي در رشته مهندسي كشاورزي زراعت و اصلاح نباتات می باشد. وي از سال 1377 در مديريت ارتباط علمي دانشگاه و جامعه دانشگاه فردوسي مشهد مشغول به کار شد و تاكنون مسئوليت هايي چون كارشناس رابط طرح هاي ملي، طرح هاي ماده 45، اينترشيپ، برون دانشگاهي، تفاهم نامه همكاري و ارزيابي طرح هاي برون دانشگاهي ( اداري، حقوقي و امتيازات) را برعهده داشته است. ايشان داراي اطلاعات كافي درخصوص تخصص و ظرفيت هاي موجود در دانشگاه و دستگاه هاي اجرايي دولتي و خصوصي در زمينه طرح هاي برون دانشگاهي مي باشد.

حامد ناجی

مهندس حامد ناجی

كارشناس قراردادهاي پژوهشي - كاربردي و طرح هاي حمايتي

تلفن تماس : 8802403

hnaji@staff.um.ac.ir

 

 

مهندس حامد ناجي ابهري داراي مدرك كارشناسي ارشد در رشته مهندسي متالورژی و مواد مي باشد. وي از سال 1385 در مديريت ارتباط علمي دانشگاه و جامعه دانشگاه فردوسي مشهد مشغول به كار شده است و تاكنون مسئوليت هايي چون كارشناس مالكيت فكري دانشگاه، طرح هاي حمايت از پايان نامه هاي تحصيلات تكميلي، طرح هاي مشاركتي طرح های مشارکتی ماده 45 و فلگشیپ، طرح های اینترنشیپ شرکت برق، ساپکو و شورای شهر، طرح های پیشرو صنایع نوین، طرح SBDC سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، ارزیابی و امتیازدهی طرح های پژوهشی، ستادهای فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، امور قراردادهای خرید تجهیزات آزمایشگاه ها و طرح های کلان را بر عهده داشته اند.

مجتبي صنوبري

02-02.jpg

مهندس مجتبي صنوبري

كارشناس قراردادهاي پژوهشي - كاربردي و طرح هاي حمايتي

تلفن تماس : 8802405

mojtaba.senobari@gmail.com

 

 

 مهندس مجتبي صنوبري داراي مدرك كارشناسي مهندسي مواد و متالورژي مي باشد. ایشان سابقه کار در صنعت به عنوان کارشناس آزمایشگاه متالوگرافی، کارشناس واحد برنامه ریزی و کنترل پروژه  و هم چنین عضویت در تیم اجرایی راه اندازی پایلوت بازیافت زباله های الکترونیکی در مجتمع کمپوست  سازمان بازیافت شهرداری مشهد را دارا است. ایشان هم اکنون به عنوان کارشناس بخش صنعت مدیریت ارتباط علمی دانشگاه و جامعه  مشغول به کار می باشد.

کاظم دوستعلی

کاظم دوستعلی

کمک کارشناس

تلفن تماس : 8802404

kazem@yahoo.com

 

 

 

آقاي كاظم دوستعلي از سال 1375 همكاري خود را با دانشگاه فردوسي مشهد آغاز كرد. ایشان پس از انتقال به مديريت ارتباط علمي دانشگاه و جامعه از سال 1378 در زمينه پیگیری کلیه ی امور اداری مربوط به طرح های پژوهشی برون دانشگاهي در خارج از دانشگاه (امور مالي ، بيمه و...) مشغول به کار می باشد.

يوسف مشهدي

mashhadi

يوسف مشهدي

كارشناس دفتر ارتباط علمي دانشگاه و جامعه

تلفن تماس: 8802446

mfmashhadi@yahoo.com

 

 

آقای یوسف مشهدی داراي مدرك كارشناسي در رشته زبان و ادبیات انگلیسی می باشد. وي از سال 1369 در دانشکده علوم تربیتی دانشگاه فردوسي مشهد مشغول به کار شد. ایشان در دانشکده علوم تربیتی12 سال سابقه کار در واحد آموزش و 10 سال سابقه کار در واحد حسابداری را داراست و در حال حاضر به عنوان كارشناس در مديريت ارتباط علمي دانشگاه و جامعه مشغول به كار مي باشند.

محمد باقر يغمائي

محمد باقر يغمائي

منشي دفتر ارتباط علمي دانشگاه و جامعه

تلفن تماس: 8802400 و 8763346

 

 

 

آقاي محمد باقر يغمايي با 20 سال سابقه خدمت در دانشگاه فردوسي مشهد هم اكنون به عنوان منشي مديريت ارتباط علمي دانشگاه و جامعه مشغول به كار مي باشند.

بازدید ها : 4399
 

جستجو در سايت