oir banner

فراخوان حمایت از طرح های فناورانه حوزه میکروالکترونیک

ستاد توسعه فناوری اطلاعات، ارتباطات و میکروالکترونیک معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در نظر دارد به منظور کمک به رونق کسب و کار در حوزه میکروالکترونیک نسبت به گزینش و حمایت از طرح های تجاری و فناورانه در این حوزه از طریق فراخوان اقدام نماید. بر همین اساس  از کلیه صنعت گران، شرکت ها، دانشگاهیان، موسسات و فعالان این حوزه دعوت می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبگاه ستاد به نشانی ictc.isti.ir  مراجعه نمایند.

علاقمندان لازم است پس از بررسی و اطمینان از همخوانی  توانایی ها و تطبیق فعالیت های خویش با اولویت های ستاد، کاربرگ ارائه طرح های فناورانه حوزه میکروالکترونیک را تکمیل و اطلاعات اولیه و مستندات مربوطه را به صورت الکترونیک و در فرمت های Pdf و Word از طریق آدرس رایانامه  آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید   به ستاد ارسال نمایند.

طرح های پیشنهادی، مبتنی بر اطلاعات کاربرگ، در کارگروه تخصصی، ارزیابی اولیه گردیده و پس از احراز شرایط لازم، از مجریان محترم جهت ارائه و دفاع حضوری و شفاهی از طرح های خویش و ارائه اطلاعات تکمیلی دعوت به عمل می آید. طرح ها پس از تصویب نهایی، به منظور ارتقای مهارت های فنی و مدیریتی پیشنهاد دهنده مورد حمایت های مالی و اعتباری قرار خواهند گرفت.

لازم به ذکر است طرح ها و پروژه هایی مورد حمایت واقع خواهند شد که از طرح توجیه فنی و اقتصادی قابل قبولی برخوردار باشند و لذا ستاد از قبول و ارزیابی پروژه های صرفا پژوهشی معذور است.

بازدید ها : 333
 

جستجو در سايت