oir banner

نمايشگاه و جشنواره جهاني اختراعات و نوآوري


"نمايشگاه و جشنواره جهاني اختراعات و نوآوري"  از تاریخ 31 شهریور ماه الی 2 مهرماه1394 در شهر یائچنگ کشور چین توسط انجمن اختراعات کشور چین و با همکاری مرکز علوم و انتقال فناوری اتحادیه کشورهای حاشیه اقیانوس هند (IORA RCSTT) برگزار می گردد.

در این نمایشگاه موضوعاتی از قبیل فرصت ها و چالش های عصر اینترنت، صنعتی و تجاری سازی اختراعات و دستاوردهای نوآورانه و انتقال فناوری در عرصه بین الملل، حفاظت از مالکیت فکری برای تشویق و ارتقاء استفاده از ثبت اختراع، روند و روش های نوآوری و بررسی مسیر پیشرو در اختراع و نوآوری مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

علاقمندان به شرکت در این نمایشگاه می توانند آثار و نتایج موفق تجربیات خود را در زمینه های مختلف از جمله در زمینه محیط زیست و انرژی های نو و اثرات آن بر رشد اقتصادی، روش های خلاقانه و تخصص سازمانی برای ترویج اختراعات و نوآوری در قالب پوستر، بروشور، کتاب، کاتالوگ و ... ارائه نمایند. لازم به ذکر است که انجمن اختراعات چین هزینه اقامت و میزبانی 10 نفر از شرکت کنندگان کشورهای عضوIORA را تقبل نموده است.

واجدین شرایط علاقمند به شرکت می توانند تا تاریخ 1394/04/01 مدارک ثبت نام خود را به آدرس های آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید   و آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسكریپت دارید ارسال نمایند.

بازدید ها : 481
 

جستجو در سايت